wordpress counter

Цимет мафини

Цимет мафини

(5 гласа, просек: 5,00 од 5) Аромата на свежо печени колачи секогаш носи пријатно чувство на топлина во домот. Изненадете ги најблиските со овие совршено... 

Торта со кафе

Торта со кафе

(5 гласа, просек: 5,00 од 5) Веруваме дека нема поголемо задоволство за љубителите за кафе и колач во моментот кога ќе успеат да ги спојат овие два вкуса... 

Чоколадни пралини со брусница и лешници

Чоколадни пралини со брусница и лешници

(9 гласа, просек: 5,00 од 5) Ви подаруваме рецепт десерт кој тотално ќе ве воодушеви. Ова чоколадо не се купува, туку настанува во вашата кујна. Со многу...