wordpress counter

Имаш рецепт заради кој не можеш да кренеш глава од гости? Рецепт кој твојата баба ти го оставила во аманет? Или, пак, рецепт за кој постојано тврдиш дека токму ти го правиш најдобро?

Испрати го и сподели го со сите нас, да можеме сите да те пофалиме.

Внеси ги твоите податоци, прикачи фотографија, напиши го рецептот во полињата подолу и кажи им на сите да дојдат да ја видат твојата мајсторија.

Име и презиме (задолжително)

Град (задолжително)

Email (задолжително)

Име на рецептот (задолжително)

Рецепт (задолжително)

Фотографија

Перничиња со јогурт

Перничиња со јогурт

(3 гласа, просек: 5,00 од 5) Наташа Карафилоска Гостивар Нашата редовна чита­те­лка Наташа ни испрати нави­стина посе­бен рецепт. Прекрасен спе­ци­ја­ли­тет... 

Чоколадни интегрални рози

Чоколадни интегрални рози

(4 гласа, просек: 5,00 од 5) Катерина Милошевска Нашата читателка Катерина ни испрати еден навистина сладок рецепт. Станува збор за чоколадни интегрални... 

Похувано биено сирење

Похувано биено сирење

(6 гласа, просек: 5,00 од 5) Маја Доле­ска Прилеп Денешниот рецепт ни го испрати нашата редовна читателка Маја. Станува збор за навистина вкусно предјадење. СОСТОЈКИ ●... 

Страница 1 од 612345...Последна »

MILK

©2009-2017. Сите права се задржани.  |  „Гурман“ е регистрирана трговска марка.

Материјалите и содржините објавени на порталот се во интелектуална сопственост на издавачот и смеат да се користат само за лични, некомерцијални потреби.
Забрането е копирање, преземање, менување, адаптација или било какво друго користење на содржините без претходно писмено одобрување од сопственикот на правата.