wordpress counter

Го видовте ли и вие ова?

Една многу необична глетка е забележана денес. Низ целиот градски, утрински метеж граѓаните видоа четворица пекари на необичниот велосипед. Како што опишуваа нашите сограѓани, тие некаде брзаа но сѐ уште не се знае точно каде и зошто. Веруваме, ова беше најинтересната глетка денес.

Related Posts with Thumbnails
Коментирај

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

MILK

©2009-2017. Сите права се задржани.  |  „Гурман“ е регистрирана трговска марка.

Материјалите и содржините објавени на порталот се во интелектуална сопственост на издавачот и смеат да се користат само за лични, некомерцијални потреби.
Забрането е копирање, преземање, менување, адаптација или било какво друго користење на содржините без претходно писмено одобрување од сопственикот на правата.

Комплетно уживање за сите сетила, дегустација од врвни мастер шефови во ресторан „FOUR“

Во сабота (01.04.2017) во ресторанот „Фор“ љубителите на десерти имаа ексклузивна можност да дегустираат голем број на слатки деликатеси, приготвени...

Close