wordpress counter

Анкета: Кој алкохолен пијалак ви е омилен?

Веројатно не постои ниту една забава на која нема алкохолни пијалаци. Секако и во тек на оброците често консумираме алкохол. Некои како аперитив, некои како дополнување на вкусот на храната.Со оглед дека повеќе или помалку сите консумираат алкохолни пијалци, ве прашуваме:

Кој алкохолен пијалак ви е омилен?

РЕЗУЛТАТИ

 

Related Posts with Thumbnails
Коментирај

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

MILK

©2009-2017. Сите права се задржани.  |  „Гурман“ е регистрирана трговска марка.

Материјалите и содржините објавени на порталот се во интелектуална сопственост на издавачот и смеат да се користат само за лични, некомерцијални потреби.
Забрането е копирање, преземање, менување, адаптација или било какво друго користење на содржините без претходно писмено одобрување од сопственикот на правата.

Четири гастрономски наслови кои треба да излезат оваа есен

На светската гастрономска сцена, буквално секој час се случува нешто ново. Денешната статија ја посветуваме на неколку гастрономски книги кои...

Close