Мов Торта

Дали некогаш би претпоставиле дека зелената боја на оваа торта се добива од спанаќ? Навистина магична комбинација со необичен вкус, кој дефинитивно не смеете да …

Close
Гурман МК © Copyright 2020. Сите права се задржани.
Close