wordpress counter

Како изгледаат познатите кога јадат?

Светски познатите ѕвезди се постојанo пред судот на јавноста и објективите на новинарите. Во оваа статија ви подаруваме навистина уникатни фотографии на ѕвезди кои се фатени додека со сласт ја консумираат својата омилена храна. Едноставно, овие фотографии покажуваат дека кога храната е во прашање – сите ние сме исти.

Ким Кардашијан грациозна и со отворена уста:

Винс Вон додека јаде „nacho cheese“:

Мери Кејт и Ешли Олсен додека празнат чинии со омиленото јадење:

Џек Николсон ужива и на својата јахта и во својот сендвич:

Хју Грант по напорен час по голф:

Били Џоел во љубов со ножето за путер:

Арнолд Шварценегер му се вдаде на сладоледот:

Related Posts with Thumbnails