wordpress counter

Леб со лук и сирење

Леб со лук и сирење

(10 гласа, просек: 5,00 од 5) Ова јадење може да се послужи како гарнир или како топло предјадење пред некој убав ручек. Станува збор за вкусно лепче... 

Сендвич со зеленчук на скара

Сендвич со зеленчук на скара

(7 гласа, просек: 5,00 од 5) Претпоставуваме дека на љубителите на месо оваа идеја нема да им се допадне, но овој сендвич секако треба да се проба. Со... 

Топла салата од млади компири

Топла салата од млади компири

(4 гласа, просек: 5,00 од 5) Топлата салата од млади компири е прекрасно предјадење. Се приготвува брзо и едноставно, и на тој начин ќе имате доволно...