wordpress counter

Ах, тие њоки

Ах, тие њоки

(5 гласа, просек: 5,00 од 5) Њоките се посебна приказна за гурманите. Оваа одлична комбинација на брашно и компири, заедно со сос, ќе ве остави цел ден... 

Чоко бисквит торта

Чоко бисквит торта

(13 гласа, просек: 4,69 од 5) За денес ви приготвивме едно неверојатно слатко задоволство. Станува збор за чоко бисквит торта. Веруваме дека самото... 

Бургери со пилешко месо и салса од ротквица и краставица

Бургери со пилешко месо и салса од ротквица и краставица

(5 гласа, просек: 5,00 од 5) Ако ви се јаде нешто свежо, со прекрасна саласа од ротквица и краставица и секако месо (каков бургер би бил без месо), тогаш...